fabryka.jpg

Projekt „Fabryka”

PILLARTEC podpisał kontrakt na wykonanie kolejnych 3 statków z tej samej serii Patrol Corvette z firmą NOSKE KAESER Maritime Solutions GmbH. Prace obejmują wykonanie wentylacji, na statkach typu Patrol Corvette w stoczni HDV Kiel w Niemczech. Zakres prac obejmuje kompleksowe wykonanie zbrojenia do wentylacji, montaż wentylacji, montaż kanałów wentylacyjnych, centralami klimatu wraz ze zdaniem do armatora. Jest to już kolejny duży projekt realizowany z firmą NOSKE KAESER Maritime Solutions GmbH. Podpisanie nowego kontraktu od razu na 3 kolejne jednostki tego samego typu jest dla nas dużym wyróżnieniem świadczącym o docenieniu nas jako solidnego partnera we współpracy i realizacji wspólnych zadań. Możemy obecnie śmiało spoglądać we wspólna przyszłość i planować dalszy rozwój firmy..
Jako firma PILLARTEC dołożymy wszelkich starań w utrzymaniu wysokich standardów jakościowych wykonywanych prac i dobrych relacji partnerskich.

26.07.19 – Projekt „Fabryka”
PILLARTEC podpisał kontrakt z SCHEUERMANN & BERNINGER GmbH na montaż konstrukcji metalowych w Grobwallstsdt – Niemcy. ….czytaj wiecej.
PILLARTEC podpisał kontrakt z SCHEUERMANN & BERNINGER GmbH na montaż konstrukcji metalowych w zakresie dachu i ścian – elewacja zewnętrzna i warstwa nośna dachu. w Grobwallstsdt – Niemcy Jest to dla nas kolejne tego typu wyzwanie umożliwiające nam pogłębienie naszej praktyki w tym zakresie prac. Realizacja obejmuje wykonanie montażu elewacji z paneli izolowanych typu sandwich. Dołożymy wszelkich starań by pokazać i zaprezentować naszą wiedzę i umiejętności w praktyce przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Category :

Aktualności

Date :

21 listopada 2019