Kariera

Jeśli szukasz nowych możliwości?

Proponujemy zmianę Wchodzimy na rynek z własnym ideami i aspiacjami, by pracować inaczej, lepiej i efektywniej od innych. Nie chcemy wiązać się z zasadami i standardami. Naszym celem jest zarządzanie firmą, która jest otwarta, elastyczna i lojalna wobec swoich pracowników. Nasz wspólny wysiłek ma na celu budowanie silnej firmy, w ktorej każdy może liczyc na swoich współpracowników. Wszyscy zaczynamy pracęt ze świadomością stojących za nią wyzwań. Chcemy zobaczyć wyniki naszych starań. Chcemy zbudować markę firmy, z której będziemy dumni z tworzenia jej wizerunku. Czekamy na osoby z doświadczeniem w pracach:

Ślusarz-monter ze znajomością trasowania i czytania rysunku technicznego
Monter wentylacji i klimatyzacji
Monter izolacji

Znajomość języka Angielskiego i Niemieckiego w stopniu komunikatywnym mile widziana. Wymagamy dużego zaangażowania własnego i pilnego przyswajania wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy gotowi wysłuchać Twoich sugestiii pomysłów w tworzeniu bardziej przyjaznej i praktycznej pracy. Oferty wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres e-mail : biuro@www.pillartec.pl lub kontaktować się drogą telefoniczną.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. W celu bliższego zapoznania się z naszą firmą zapraszamy na stronę internetową.